Aktualności

Zapraszamy do wzięcia udziału w "14 Kongresie Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego", który odbędzie się 17–19 października 2019 roku w Zakopanem.

więcej 14 Kongres Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego

Termin składania abstraktów na V Konferencję ELPAT (Kraków, 26–29.04.2019 r.) został przedłużony do 18 listopada. Dodatkowo zostanie przyznanych 5 grantów dostępnych dla początkujących naukowców lub osób z krajów rozwijających się.

więcej Nowy termin składania abstraktów na V Konferencję ELPAT

Zapraszamy na XI Sympozjum „Postępy w immunosupresji w przeszczepianiu narządów unaczynionych".

więcej XI Sympozjum „Postępy w immunosupresji w przeszczepianiu narządów unaczynionych”

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z XIII Kongresu Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego, który odbył się w dniach 12-14 października 2017 roku w Warszawie.

więcej Fotorelacja z XIII Kongresu Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego

Ważna informacja dotycząca bezpieczeństwa stosowania mykofenolanu mofetylu (MMF)/kwasu mykofenolowego (MPA): aktualizacja zaleceń dotyczących antykoncepcji

więcej Stosowanie MMF/MPA: aktualizacja zaleceń dotyczących antykoncepcji

Zapraszamy do lektury streszczeń z XIII Kongresu Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego, który odbył się w Warszawie 12–14 października 2017 roku

więcej Streszczenia konferencyjne z XIII Kongresu PTT

List poparcia PTT dla Protestu Rezydentów

Data: 15 Październik 2017

W trakcie XIII Kongresu Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego, który odbył się w dniach 12-14.10.2017 w Warszawie, wystosowany został list poparcia dla trwającego Protestu Rezydentów:

więcej List poparcia PTT dla Protestu Rezydentów

You are warmly invited to attend the 4th Workshop on Solid Organ Transplantation that will take place in Hamburg in November 2017.

więcej Invitation to attend the 4th Workshop on Solid Organ Transplantation

Ukazało się stanowisko Grupy Roboczej Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego dotyczące zasad zgłaszania do transplantacji narządów unaczynionych pacjentów z nowotworem w wywiadzie (transplantacja nerki oraz nerki i trzustki).
Pełen tekst jest dostępny w zakładce Zalecenia.

więcej Zasady zgłaszania do transplantacji narządów unaczynionych pacjentów z nowotworem w wywiadzie